Novinky

14.11.2011
Skyline se vrátili z USA a chystají Vánoční koncert v LMB

Nejnašlápnutější česká taneční kapela Skyline se vrátila ze své první koncertní cesty do USA, kde odehráli tři úspěšné koncerty. První proběhl v Chicagu v klubu Bottom Lounge, což je jeden z předních chicagských klubů, orientovaný na nezávislou scénu. Skyline vystoupili jako hlavní kapela večera, před nimi se představila domácí elektronická trojice Cobalt Core.

Druhý den pak Skyline odletěli do New York, kde odehráli "dvoják" v rámci Czech Street Festivalu, který každý rok pořádá České centrum v New Yorku.
První koncert proběhl přímo na speciálně uzavřené 73. ulici na východním Manhattanu. "Z toho jsme byli kapku nervózní, chce to přeci jen trochu odvahy vylézt zrovna v New Yorku na ulici a pustit to tam do lidí. Ale koncert dopadl skvěle a to i přes nepřízeň počasí - zrovna totiž dost lilo.
Lidé zůstali, roztancovali se a zastavovali se i náhodní kolemjdoucí, kteří se nás pak po koncertě ptali, co jsme zač a nevěřili, že nejsme z New Yorku," smějí se Skyline. O několik hodin později pak proběhla v prostotách Bohemian National Hall afterparty, kde Skyline odehráli ještě druhý a opět úspěšný koncert. Podle údajů Českého centra navštívily Czech Street Festival asi dvě tisícovky lidí.

Skyline v USA také rozpracovali svůj další videoklip a chystají se na svůj tradiční Vánoční koncert. Ten se uskuteční 15.prosince od 20:00 v pražském Lucerna Music Baru.

Více info na:

www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


http://www.skylineweb.cz

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist