Novinky

04.07.2011
The Subways si na podzim střihnou s novou deskou koncerty v Bratislave a Praze

Britská indie rocková trojice The Subways v těchto dnech finišuje s dokončením své třetí desky. Nové album Money and Celebrity vyjde v září a produkuje ho Stephen Street, který spolupracoval například s Blur, Kaiser Chief, The Smiths nebo The Cranberries. Deska by měla znít více indie než předchozí album a první singl It´s A Party, který je zdarma ke stažení na webu kapely, to jen potvrzuje. K tomuto singlu existuje již také videoklip.

Kapela byla založena v roce 2003 Billem Lunnem, jeho přítelkyní Charlottou Cooper a Joshem Morganem jako Platypus. V roce 2004 vyhráli na festivalu Glastonbury soutěž talentů a o rok později vydali debutovou desku s názvem Young for Eternity. Písně z desky zazněly v mnoha seriálech a reklamách. Kapela si také zahrála sama sebe ve filmu režiséra Guy Ritchieho RocknRolla. V roce 2008 nahráli The Subways v Los Angeles své druhé album All Or Nothing a od té doby se věnovali především koncertování po světových podiích. The Subways v Česku a na Slovensku hráli několikrát a mají zde již početnou fanouškovskou základnu.

The Subways vystoupí 28.října v bratislavském MMC klubu a 30.října se na ně mohou těšit pražští fanoušci od 20:00 v Lucerna Music Baru.

Vstupenky budou v předprodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal od 7.7. za 550,- Kč + poplatky, v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.

Více info na:

www.myspace.com/thesubways
www.facebook.com/thesubways
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.thesubways.net

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist