Novinky

05.01.2011
Norským Apoptygma Berzerk v pondělí zahřejí publikum Phosgene Girls

V čase po čase, v době potom, co Zemi i Nebesa zahalila dusivá mračna, nebylo zde ničeho než Temnoty. Nebylo žádného dne. Nebylo žádné noci. Voda i vzduch se zkazily a smrt převzala vládu nad tímto světem. Příbytky lidí pohltila poušť a jejich úrodná pole se proměnila v pustiny. Ti, kteří přežili, teď mrtvými by si přáli býti. Spoutáni v okovech života, nemohouce se vymanit, cestou nemrtvých zde kráčejí. Nechť jejich jména jsou navždy vymazána z paměti Země i Nebes. Jejich slovem je Phosgene Girls.

Síla jejich má čtyři podstaty: První se zve Czernotta a jejím zjevením je oheň. Druhá se zve Schwarzotta a její esence jest nalézána ve vzduchu a plynech. Třetí podstatou je Blackotta, ta se zjevuje v podobenstvích vody a kapalin.Čtvrtá se zve Sunja a její esence jest obsažena v zemi a kovech, je hrozivým protivníkem, jež nepřátele uchvacuje svým drtivým chřtánem. Atributem jejich síly, jež udržuje všechny podstaty v neoddělitelné čtyřjedinosti, je pradávný Toxicmachine. Ten mění oheň v prach země, vzduch v mlhu a vodu v život, jež ohněm je pohlcen a navrácen zpět Zemi i Nebesům.

To je biografie kapely Phosgene Girls, která vystoupí jako support norských EBM hvězd Apoptygma Berzerk na jejich premiérovém koncertě v Lucerna Music Baru. Ten se uskuteční již v pondělí 10.ledna od 20:00.

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 300,- Kč + poplatky, na místě za 400,- Kč.

Více info na:

www.theapboffice.com
www.myspace.com/apoptygmaberzerk
www.myspace.com/phosgenegirls
www.bandzone.cz/phosgenegirls
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/dsmackupromotion
www.facebook.com/dsmackupromotion


http://www.bandzone.cz/phosgenegirls

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist