Novinky

05.01.2011
Pankáči všech zemí, spojte se! Přijíždějí UK Subs + The Vibrators!

Po roce k nám opět zavítá lety osvědčená punková dvojka z Velké Británie, a to UK Subs Charlieho Harpera a jejich věrní souputníci The Vibrators.


UK Subs

...Punková legenda UK, která vznikla v roce 1976 jako United Kingdom Subversives, inspirováni Sex Pistols a Damned. Po krátké době zkrátili název na UK SUBS a začali hrát po všemožných pajzlech. Po prvním úspěchu s jejich singly I Live In A Carappeared a C.I.D podepsali smlouvu s Gem Records.

...Díky intenzivnímu koncertování a sedmi singly v řadě v UK Top 30 v letech 1979-1981 se etablovali jako jedna z nejúspěšnějších punkových kapel, což o nich platí dodnes.

Po celou dobu existence kapely ji pohromadě drží neúnavný Charlie Harper, který je dnes považován za kmotra UK punkové scény a právoplatného člena punkové komunity, jinak kapela prošla mnoha sestavami a nahrávacími společnostmi. Přes 25 let hraní po světe v pravém punk-rockovém duchu bylo inspirací pro mnoho jejich minulých i současných následovníků.

The Vibrators

Během své dlouhé kariéry byli The Vibrators na turné s Iggy Popem, Ian Hunterem, The Flaming Groovies, Die Toten Hosen a coververze jejich songů hráli třeba The Exploited, UK Subs, GBH, R.E.M. a další. Kapela vystupujde již přes 30 leti a rozhodně neplánuje končit!

Vstupenky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 270,- Kč + poplatky, na místě za 350,- Kč.

Více info na:

www.thevibrators.com
www.anarchistuk.com
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/dsmackupromotion

http://www.uksubs.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist