Novinky

19.07.2010
Rara Avis ve čtvrtek zahrají v Chapeau Rouge

Sdílení jednoho podia s britskými The Subways nebo skotskými The Cinematics, případně ocenění talent školního rocku, to je jen drobný výčet z dosavadních úspěchů Rara Avis, kteří ve čtvrtek 22. 7. zahrají v pražském klubu Chapeau Rouge. Speciálním hostem koncertu bude písničkář skrývající se pod jménem Emozpěv.

Kapela během vystoupení představí zejména skladby ze svého debutového alba „The Portrait“, ale dostane se také na několik novinek. V klubu pak na návštěvníky kromě tradičního nasazení Rara Avis čeká také výjimečná akční cena 150,- Kč za CD a 200,- Kč za trička.
Jako ochutnávka před koncertem mohou posloužit také nové remixy skladby „Convention for the Paradise“ v podání Super Tuzex Bros., Lehnen, Dj Lars, Rüdiger Schnöbke, Fafex a Isobutane, které kapela nabízí ke stažení zde: http://www.megaupload.com/?d=W5J8Z5G4
Na albu „The Portrait“, které vyšlo 29. ledna, Rara Avis usilují o vlastní, osobitý sound, ale nebrání se ani retro náladám. Jejich tvorba se tak dá vzdáleně přirovnat k Marvel Hill nebo Suede, ale nezadá si ani s mazáctvím Matthewa Bellamyho a jeho Muse.
Skladby Rara Avis rezonují mezi expresivitou a introvertností. Mezní životní situace, kterými se kapela inspiruje, jsou na tvorbě kapely znát: hudba Rara Avis pomáhá odstraňovat vnitřní bariéry, je naléhavá, frustrující a energická.


Nejbližší potvrzené koncerty:
22.07., Praha - Chapeau Rouge, host Emozpěv
31.07., Hlinsko v Čechách - Studnice Fest
07.08., Tasov, Beseda u Bigbítu
14.08., Piešťany – Grape Festival
04.09., Praha, Festival JoyRide
09.10., Praha, Meet Factory - The Cinematics (Sco)


Další informace:

www.xproduction.cz
www.dsmacku.com
http://www.myspace.com/raraavismusic
http://bandzone.cz/emozpev

X Production, 19. července 2010


http://bandzone.cz/raraavis

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist