Novinky

26.05.2010
Mythematica se představí jako support Thievery Corporation

Thievery Corporation, kteří se s početným ansámblem představí pražskému publiku příští sobotu 5.června, původně ohlásili jako support německý projekt Ancient Astronauts. Nakonec došlo ke změně a před slavným americkým duem se představí tuzemská Mythematica.


Elektronicko-magnetický cirkus pod taktovkou mediumatika a psychozoického ilustrátora Daniela Špačka vznikal postupnou krystalizací od roku 2006, jako hudební divize vizuálního uskupení Mimo-TV. V obrazech přetavených do zvukové podoby se vydáváme na cestu pestrou expozicí světa pohádek s téměř barokní fazonkou, následované proudem jemně texturovaných nekončících melodií, nepřeberným množstvím zvukových detailů i barvitých kompozic, nadpřirozenych úkazů a přemnohých efektů.

Žánrové zařazení tohoto chiloutového projektu osciluje rozkročeno mezi mnoha žánry od ambientních protoprostorů k členitým zákoutím a skulinám.

V roce 2009 vyšlo na labelu QuaziDelict records eponymní nulté album Mythematica, které bylo oceněno žánrovou cenou Anděl 2009 v kategorii elektronická hudba. Album zvučil a produkoval Matouš Godík (zka4t), jako hosté se objevili Zdeněk Bína, Linda Hammelová, Ondřej Špaček.

Mythematica tak zahájí večer, na který se mnoho hudebních fanoušků těšilo několik let.

Sál KC Vltavská, kde se koncert 5.6. uskuteční, bude otevřen od 20:00.

Vstupenky za 660,- Kč + jsou k dostání v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě v den koncertu za 790,- Kč.

Více info na:

www.mythematica.com
www.mimo.cz
www.thieverycorporation.com
www.myspace.com/thieverycorporation
www.vltavska.cz
www.dsmacku.comhttp://www.mythematica.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist