Novinky

09.04.2010
Chybička se vloudila, se Zebrahead nepřijedou Attack Attack!, ale Attack! Attack!

Jak jsme již dříve informovali, američtí Zebrahead, kteří vystoupí v pražském Lucerna Music Baru 15.dubna, si sebou jako support přivezou dva předskokany. Bohužel jsme při získávání informací o předkapelách nevěnovali dostatečnou pozornost počtu vykřičníků v názvu kapel a omylem jsme uvedli, že se Zebrahead, kromě MC Larse, přijedou také Attack Attack!.

Pečliví fanoušci nás však upozornili na to, že tou správnou kapelou jsou Attack! Attack!, nikoliv partička, o které jsme informovali v předchozí tiskové zprávě.

Pod názvem Attack! Attack! se skrývá velšská rocková parta pocházející z městeček Caerphilly a Aberdare. Attack! Attack! se dali dohromady v roce 2006 a odjeli už společná turné jak se slavnými emaři Funeral for a Friend, tak s Lostprophets, Said Mike, The Blackout či Go: Audio. Kapelu založil Neil Starr, bývalý zpěvák skupiny Dopamine, spolu s kolegy z kapel Adequate Seven a Pete's Sake.

Roku 2009 si Attack! Attack! odjeli společné britské turné se skupinou Tonight is Goodbye, na níž si každý den mezi sebou předávali pomyslnou štafetu hlavní kapely večera. V září loňského roku se kapela objevila na britském Butserfestu a svou písní "You and Me" přispěla do populární videohry Guitar Hero 5.

Tímto se omlouváme nejen kapele, ale hlavně fanouškům a věříme, že toto nedopatření vezmou s humorem.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 300,- Kč + poplatky, na místě za 400,- Kč.

Více info na:

www.myspace.com/mclars
www.mclars.com
www.myspace.com/zebrahead
www.zebrahead.tv
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/dsmackupromotion
http://www.myspace.com/attackattackband

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist