Novinky

08.04.2010
Se Zebrahead přijedou i Attack Attack!

Attack Attack! je americká banda, která se dala dohromady roku 2005 ve státě Ohio. Původním záměrem kapely bylo hrát metalcore, teprve poté se k Attack Attack! přidal ještě klávesista Caleb Shomo. Své debutové EP nazvané „If Guns Are Outlawed, Can We Use Swords?“ si vydali sami roku 2008 a za několik měsíců podepsali smlouvu s firmou Rise Records. Na tomto labelu jim poté vyšlo zatím jediné dlouhohrající album „Someday Came Suddenly.“

Během turné k této desce se Attack Attack! rozešli se svým původním zpěvákem Austinem Carlilem a nahradili jej Nickem Barhamem z kapely For All We Know. Posledním vydaným počinem, na kterém se ještě podílel Austin Carlile, byla pikantní cover-verze skladby „I Kissed a Girl“ od Katy Perry pro kompilaci Punk Goes Pop 2. Attack Attack! poté strávili několik měsíců koncertováním se spřízněnými formacemi Escape the Fate, William Control, Black Tide a Burn Halo.

Roku 2009 vydala kapela velmi dobře přijatý singl „Stick Stickly,“ k němuž vznikly dva videoklipy. Ten oficiální se dočkal premiéry na MTV2 v pořadu Headbangers Ball a také široké publicity v nejrůznějších médiích, včetně britského deníku Guardian. Téhož roku od kapely odešel i její druhý vokalista. Rozloučil se s ní několik dní před započetím dalšího turné, podle prohlášení na webu MySpace se však obě strany rozešly v dobrém. Atakování mikrofonu se poté ujal klávesista Caleb Slomo, který pro Attack Attack! zpívá a řve dodnes.

Attack Attack! jsou v podstatě nonstop na turné, s Calebem na pozici frontmana si již zahráli po boku I Set My Friends On Fire, Miss May I, Our Last Night i The Color Morale a nyní se podívají do Evropy jako jedna z předkapel populárních divochů Zebrahead. Frontální útok na vaše zvukové bubínky začnou ještě společně s MC Larsem 15. dubna od 20.hodin v pražském prostoru Lucerna Music Bar.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 300,- Kč + poplatky, na místě za 400,- Kč.

Více info na:

www.myspace.com/mclars
www.mclars.com
www.myspace.com/zebrahead
www.zebrahead.tv
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/dsmackupromotion
http://www.myspace.com/attackattack

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist