Novinky

13.01.2010
Vychází sólový debut JI aka Jitky Charvátové (ex-Fiction, ex-Skyline) nazvaný Feed My Lion.

Feed My Lion vychází u labelu Big Demoiselles a v distribuci ho bude mít Popron Music.

Křest už proběhl v těsně předvánočním čase - 19.prosince v pražském klubu La Fabrika. Panovala skvělá atmosféra, navíc si nedočkaví fanoušci mohli CD předpremiérově zakoupit.

Autorská deska Jitky vznikla v produkci Armina Effenbergera (např. Cartonnage, Sunshine, No Heroes). Propojuje prvky electro popu, 8 biu, ambientních nálad, ale i hip hopu. Otextovala jí Pavla Milcová. Naleznete na něm i několik hudebních překvapení - jedním z nich je píseň The Tiger s textem Williama Blakea jako vzpomínka na Mejlu Hlavsu.

Big Demoiselles je vlastní label JI (Jitka Charvátová) a Vandy Choco (Cartonnage) zaměřený na českou elektronickou scénu. Klubová noc Big Demoiselles vol. 1 odstartovala zmiňovaným koncertním křtem a jeho pokračování je naplánované na jaro. Zatím známé zastávky turné jsou 24. 3. Ústí nad Labem - Ul Eguana, 25.3. Plzeň – Anděl, 14.4. Praha - Lucerna Music Bar, 17.4. Sušice – Tradiční kloub, 22.5. Brno – Fléda.

Kdo jsou JI a Vanda Choco?

JI hrála s Mejlou Hlavsou ve Fiction nebo se skupinou Skyline, se kterými získala mnoho ocenění.

Cartonnage s Vandou Choco na sebe upozornili loňským albem Curiously Connected (cena Filtru, nominace Anděl a TV hudebních pořadů). Spolupracovali s Mobym.

http://www.jitkacharvatova.com

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist