Novinky

26.10.2009
Aluminum Babe z New Yorku obstará support před vystoupením Alec Empira

Aluminum Babe k vám přijíždějí z New Yorku s porcí stoprocentně nezávislého elektro-garage rocku. New York Press o nich píše, že se okamžitě stali klasickou kapelou, jejich hudba přitom rozhodně nečpí vrstvami napadaného prachu. Aluminum Babe na své poslední desce „17“ mísí taneční energii módního stylu nu-rave, nespoutanou vynalézavost garage-rocku, beaty ve střihu disca a mnohovrstevné písničkářství. Naživo své skladby remixují do podoby tanečního amoku. Na jejich show vám hlavou vám proletí drum’n’bassový tryskáč, uslyšíte kytary z klasické éry rockové hudby a pocítíte závrať z typicky newyorského špinavého zvuku. Noise, rock, dub, punk, rave, jungle, elektro, to vše jsou Aluminum Babe. A pokud máte rádi Ladytron nebo Asobi Seksu, jsou tito šílenci pro vás jako dělaní.

V popředí této smečky stojí nespoutaná švédská zpěvačka Anna Lidberg, sestavu doplňují pánové Jorge, Sully a JJ. Produkci jejich desky řídili Ian Love (Rival Schools) a Gerard Garone (Radio 4) a společně ji naplnili šestnácti tracky, včetně několika remixů a cover-verze písně „Psycho Killer“ od Talking Heads. DJ Huw Stevens z britského BBC Radio 1 je jejich albem uchvácen a prohlašuje, že „jde o nejlepší desku posledních let.“ Podle magazínu Rock Sound je těžké Aluminum Babe přirovnat k někomu jinému. „Jsou schopní napálit sladkobolnou kytarovou písničku do funky disco beatu a pak ji jemně okořenit krémově jemným zpěvem. Deska je plná dance-punkové energie a představuje fascinující zvukový výlet.“

Na výlet se však už nějakou dobu vydává samotná kapela. Od vydání své debutové desky byli slyšet např. v Německu, Španělsku, Francii, Portugalsku, Velké Británii i Thajsku. Za poslední čtyři roky už mají odehráno několik stovek koncertů, včetně rozhlasové show pro slavný pořad Johna Peela, v Čechách jsme však s nimi ještě tu čest neměli. To se změní 27. října, kdy tuto kapelu uvidíte v Lucerna Music Baru jako speciálního hosta německého veterána stylu digital hardcore Aleca Empire.

Vstupenky na koncert jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Tickeportal za 300,- Kč + poplatky, na místě v den koncertu za 400,- Kč.

Klub bude otevřen od 20:00.

Více info na:

www.myspace.com/alecempire
www.alec-empire.com
www.aluminumbabe.com
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/dsmackupromotion
www.facebook.com/dsmacku


http://www.myspace.com/aluminumbabe

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist