Novinky

20.09.2009
D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar plní podzimní kalendář

Kalendář koncertů, při kterých bude možné uniknout podzimní depce se pomalu plní. I agentura D Smack U Promotion spolu s Lucerna Music Barem pomalu vyplňují volná místa vašich diářů skvělými koncerty a kromě již dříve oznámených lahůdek jako budou například The Drones, IAMX, Baddies nebo Editors si nově můžete koupit vstupenky na následující koncerty:

1.11.2009 – Zion Train – Lucerna Music Bar - Zion Train nejsou pouze hudební těleso. Je to jedno z nejplodnějších seskupení, které produkuje vše od hudby, přes časopisy, CD ROMy, internetové stránky, až po knihy. V českých zemích jsou tito britové však známí především svými strhujícími elektro-dubovými koncerty.

18.11.2009 – Therapy? – Lucerna Music Bar – v naších končinách velmi oblíbená metalová kapela ze Severního Irska, která se při koncertech s těsným kontaktem s publikem cítí jako ryba ve vodě. V Lucerna Music Baru se tedy bude na co těšit!

21.12.2009 – Southpaw – Lucerna Music Bar – jedna z nejoblíbenějších pražských klubových kapel nám svým pestrým koncertem zpříjemní hektické období předvánočních nákupů.

Zároveň oznamujeme, že termín koncertu Skyline v Lucerna Music Baru se přesouvá na 15.12. a koncert Biffy Clyro je z prosince přeložen na rok 2010, o konkrétním termínu se ještě jedná.http://www.musicbar.cz

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist