Novinky

09.07.2009
VNV Nation vydali svůj první krabicový set, nové album a v rámci světového turné přijedou i k nám

24. dubna 2009 vydali VNV Nation v Evropě svůj první krabicový set „Reformation 01“ u své vlastní nahrávací společnosti Anachron Sounds. Jedná se o limitovanou edici obsahující první živák kapely, album remixů a dosud nevydaného materiálu a DVD kompilaci živých vystoupení z posledních dvou světových turné. Krabice má formu vysoce kvalitního, látkou potaženého šedého tvrdého obalu, na kterém je vyražené jméno a logo kapely. Tento produkt je zvlášť určený pro fanoušky VNV Nation, protože obsahuje vše, co by si každý fanoušek této kapely přál mít.

Obsah:
• živák s 12 skladbami
• 13 skladeb dosud nevydaného materiálu a nových či mimořádných remixů od kapely samotné nebo jiných umělců
• DVD s 8 videi z živých vystoupení
• 32stránkový booklet s obrázky, texty a informacemi ke skladbám

CD 1 – LIVE
Joy / Chrome / Testament / Nemesis / Endless Skies / Farthest Star / Procession / Entropy / Illusion / Arena / Honour 2003 / Perpetual

CD 2 – Remixy, dosud nevydané a mimořádné skladby
Chrome (Modcom Mix) / Chrome (SITD Mix) / Chrome (Apoptygma Berzerk Remix) / Interceptor (VNV Nation ABM Version) / Nemesis (S.A.M. Remix) / Carry You (Frozen Plasma Remix) / As it fades (VNV 2nd Movement) / Still Waters (nevydáno) / Precipice (nevydáno) / Suffer (nevydáno) / Main Theme (z filmu Gene Generation) / Mayhem (z Gene Generation) / The Lair (z Gene Generation)

DVD
Farthest Star / Chrome / Nemesis / Illusion / Homeward / Arena / Honour 2003 / Perpetual

O obsahu tohoto setu:

Dosud nevydaný materiál je tvořen skladbami z období mezi alby Futureperfect a Matter and Form a skladbami, které byly vytvořeny pro soundtrack k filmu „Gene Generation“ z roku 2007. Skladby z živáku byly nahrány v letech 2005 až 2008 ve Washingtonu, Hamburku a Chemnitzu v rámci turné Matter and Form (2005), dále během německého festivalu Wave Gothic Treffen (2006), v newyorském Brooklynu v rámci turné Judgement (2007) a na německém festivalu Mera Luna (2008). Sestřihy z živých vystoupení na DVD jsou kompilací videí natočených mezi léty 2005 a 2009. Některá z nich byla vytvořena hamburskou lokální televizí pro její vlastní pořad a jsou tak jiným způsobem nedostupná. Další videa byla nahrána speciálně pro toto DVD.

Ronan Harris o Reformation 01:

„V minulém roce jsme hodně přemýšleli o tom, jak by měl vypadat náš materiál, který vydáváme, a toto je z části výsledek. Původní myšlenka Reformation byla nahradit singly vydáním EP nebo alba obsahujícího remixy, alternativní verze a živé verze skladeb z alba Matter and Form. Nikdy jsme tento plán neopustili a postupem času, jak jsme myšlenku rozvíjeli, se Reformation vyvinulo v něco mnohem většího a lepšího. Reformation 01 bude částí série speciálního materiálu, který budeme vydávat pro naše fanoušky. Dáváme do toho hodně úsilí a na výsledky jsme opravdu hrdí. Doufáme, že vy budete také.“

VNV Nation nedávno vydali také své další album „Of Faith, Power And Glory“ a na podzim se vydají na velké turné po Evropě, jehož jednou ze štací bude také koncert v Lucerna Music Baru, který se uskuteční 14.září.

Jako support vystoupí němečtí Rotersand.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 250,- Kč + poplatky nebo v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků, na místě v den koncertu za 350,- Kč.

Klub bude otevřen od 20:00.

Více info na:

www.vnvnation.com
www.myspace.com/rotersand
www.rotersand.net
www.musicbar.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion
www.facebook.com/dsmacku


http://www.myspace.com/vnvnation

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist