Novinky

22.04.2009
Sunshine pokřtí v Roxy nové album MGKK TELEPATHY, desku obdrží návštěvníci koncertu zdarma!

MGKK TELEPATHY je risk. Protože Sunshine si s krásou vždycky zahrávali jako estetická chirurgie. Kdo někdy uvěřil, že to znamená sérii banálních zákroků, nechal se obelhat. Slovo kosmetika tu nonšalantně zakrývá všechna neodhadnutelná rizika skalpelu a narkózy.

Pro MGKK TELEPATHY neexistuje zkrášlení bez jizvy. Žádné vylepšení se neobejde bez dezinfekce a rány, která se musí šít i hojit. Nové album zachází do krajností, které se předchozí DREAMER snažil scuknout k sobě. Nerazí sblížení, už vůbec ne načepýřenost Moonshower and Razorblades, ale preferuje různorodost.

Úvodní K.I.D.S. (KIDZ IN DA STREETS) vedou první rozhodující řez. Po něm New Manifesto působí konejšivě jak vonná svíčka zapálená za váš klid. Ale už nic nedokáže odvrátit elektro-chaos Dance Fast Die Young; noční disko-můru, která se podobá perličkové koupeli ve vaně, na jejímž dně rotují čepele mixéru.

Napáchané škody očišťuje Mr. Catastrophy: wellness kůra pro všechny vyvrhele a outsidery, kteří si kdy mysleli, že jsou k něčemu předurčení.

MGKK TELEPATHY je riskantní splynutí myšlenek s někým, kdo vás chce uspat a rozřezat. Kvůli kráse.

Album MGKK TELEPATHY pokřtí Sunshine 19.května v pražském klubu Roxy. Start v 19:00.

Desku MGKK TELEPATHY obdrží zdarma (jako bonus k zakoupené vstupence) návštěvníci těchto koncertů:

19.5. Praha, Roxy
21.5. Brno, Fleda
22.5. Hořovice, Labe


Vstupenky v ceně 250,- Kč + poplatky jsou k dispozici k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na místě za 300,- Kč.

Více info na:

www.roxy.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/dsmackupromotion

http://www.myspace.com/sunshinetrash

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist