Novinky

03.04.2009
The Subways již v pondělí v Lucerna Music Baru, support obstarají Sunflower Caravan

"Na koncertech nám jde o to, aby lidi tančili tak, že se jim budou kroutit nohy, řvali tak, že jim puknou plíce, a potili se, až jim sleze kůže," říkají The Subways. Ano, již v pondělí 6.dubna vystoupí tato dlouho očekávaná trojka v tuzemské klubové premiéře, která se odehraje v pražském Lucerna Music Baru.

Londýnská kapela ve složení Charlotte Cooperová, Bill Lunn a Josh Morgan loni vydala kritiky velmi oceňované album All or Nothing, které produkoval bubeník Garbage Butch Vig, mimo jiné producent alba Nevermind od Nirvany, která je pro The Subways stále velkou inspirací.

The Subways si v loňském roce také zahráli sami sebe ve filmu Guye Ritchieho RockaRolla, vedle Karla Rodena, který ztvárnil postavu ruského mafiána.

Nejnovější video k písni Shake! Shake! je možno shlédnout zde:
http://www.youtube.com/user/thesubways?blend=1&ob=4

Support této živelné pohromě obstarají neméně spontánní Sunflower Caravan, kteří nedávno vydali své debutové album a v tuto dobu se nachází v naprosto parádní koncertní formě.

Poslední kusy vstupenek jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 350,- Kč + poplatky, na místě pak za 450,- Kč.Předprodej v pokladně Lucerna Music Baru za cenu bez poplatku.

Klub bude otevřen od 20:00.

Více info na:

www.thesubways.net
www.myspace.com/thesubways
www.myspace.com/sunflowercaravan
www.musicbar.cz
www.myspace.com/dsmackupromotionhttp://http://www.youtube.com/user/thesubways?blend=1&ob=4

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist