Novinky

24.03.2009
Babylon Circus v neděli v Roxy představí nové album Belle étoile, support obstarají Green Småtroll

Desetičlenná francouzská skapela vydala počátkem března své nové album s názvem Belle étoile, které tuzemským fanouškům ska a reggae představí již tuto neděli 29.března na koncertě v Roxy. Jako předkapela se představí tuzemští Green Småtroll.

Kapela Green Småtroll hraje ska-jazz, rocksteady a early reggae. Za sedm let fungování stihla vydat dvě alba - Green Perception (2004) a ...So This Night (2006). Mimo to se zvládla dostat mezi špičku české scény, kde je uznávanou skupinou. Kapela má za sebou spoustu koncertů nejen v ČR, ale i na Slovensku, v Německu, Rakousku, Francii a Polsku. Green Småtroll charakterizují výrazné melodie a především pak brilantní dechová sekce, která je (stejně jako téměř celá kapela) složená s konzervatoristů. Skupina za svou kariéru předskakovala takovým světovým hvězdám ska, jako jsou například New York Ska-Jazz Ensemble, The Slackers, Yellow Umbrella, Rotterdam Ska Jazz Foundation, Mr. T-Bone and The Young Lions a dalším. Na Subculutre Festu v lednu 2008 vystoupila dokonce jako doprovodná kapela legendárního Roye Ellise a.k.a. Mr. Symarip. V současné době se kapela představuje divákům v nové sestavě, kde basovou kytaru nahradil kontrabas, basový trombon byl nahrazen tenorsaxofonem a zároveň došlo i ke změně na postu bubeníka. Green Småtroll se v červnu tohoto roku chystají zavřít do studia, kde nahrají své třetí album.

Vstupenky na koncert jsou k zakoupění v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 300,- Kč + poplatky, na místě za 400,- Kč.

Více info na:

www.myspace.com/babyloncircus
www.babyloncircus.com
www.greensmatrol.cz
www.roxy.cz
www.myspace.com/dsmackupromotionhttp://www.myspace.com/greensmatroll

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist