Novinky

11.11.2008
Cold War Kids nebo The Futureheads? Stihnete obojí!

Tuto neděli 16.listopadu by mohlo spousta fanoušků věhlasných indie kytarovek The Futureheads a Cold War Kids řešit dilema, zda vyrazit do Roxy nebo raději do Lucerna Music Baru. Pořadatel obou koncertů D Smack U Promotion však vyšel vstříc jejich přáním a sestavil line-up obou show tak, aby se dalo stihnout obojí.

Roxy bude otevírat v 19:00, aby v 19:30 mohla začít první předkapela, jimiž budou nadějní Fake Tapes, kteří v pátek křtili své debutové album Just Like Superheroes v téměř vyprodaném Rock Café. Ve 20:00 je vystřídají Southpaw, kteří také nedávno pokřtili své album Addiction. Hvězdy britské indie scény The Futureheads začnou ve 20:45. Vzhledem k policejní hodině, kterou Roxy pro živé koncerty musí dodržovat, bude ve 22:00 definitivní konec koncertu.

Koncert Cold War Kids v Lucerna Music Baru je avizován na 20:00, nicméně před samotnými Cold War Kids vystoupí jejich britský support The XX a vzhledem k tomu, že Cold War Kids začnou ve 22:30, přeběhlíci z Roxy o tuto kapelu nepřijdou.

Vstupenky na oba koncerty jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal.

Více info:

www.coldwarkids.com
www.myspace.com/coldwarkids
www.myspace.com/thexx
www.myspace.com/thefutureheads
www.myspace.com/thefaketapes
www.myspace.com/southpawtheband
www.musicbar.cz
www.roxy.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion


http://www.myspace.com/thefutureheads

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist