Novinky

05.03.2008
Gaia Mesiah na MDŽ rozparádí Palác Akropolis

Zhruba tři měsíce po oslavách svých šestých narozenin se 8. března v Praze představí formace Gaia Mesiah. Páteří sobotního koncertu v Paláci Akropolis bude především jejich zatím poslední řadovka Alpha Female.

Kapelu Gaia Mesiah založila kytaristka Santa Morella a bubenice Misha Cortéz, v roce 2001 do kapely přichází výrazná zpěvačka Marka Rybin a sestavu poté doplňuje baskytarista Josh Stewart, který nahradil původního Adama Stivína. Jako počáteční metu uvádí kapela koncert, který proběhl 12. 12. 2001 v pražském klubu Futurum, průlom přišel o dva roky později s pomalu narůstající koncertní frekvencí a vlastním nákladem vydanou eponymní debutovou deskou.
V jejím zvuku se odráží jak působení Santy Morrely a Mishy Cortéz v Rage Against The Machine Revivalu, tak i rozličné etnické motivy, se kterými Gaia Mesiah na pódiu občas vypomáhají i další hosté. Tyto ingredience dohromady tvoří výbušnou crossoverovou směs, nepostrádající energickou jiskru ani chytlavé melodie. Takové je jejich druhé album Ocean i novinka Alpha Female, které jsou opět synonymem pro slova jako nezkrotnost a mimo jiné potvrzuje pozici Gaia Mesiah coby jedné z nejvýraznějších klubových kapel několika posledních let.
Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji za 250,- Kč, na místě za 290,- Kč.

Více info na:

www.gaiamesiah.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion
www.palacakropolis.cz


http://www.myspace.com/gaiamesiahcom

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist