Novinky

20.09.2007
Vychází nové CD Načeva/Pavlíček/DJ Five, křest proběhne v Rock Café.

Vydavatelství týdeníku Respekt - R-PRESSE spol. s r.o. – připravilo na konec září dárek všem příznivcům Moniky Načevy, Michala Pavlíčka a DJ Five. 26. 9. 2007 proběhne v Rock Café křest jejich nové společné desky s titulem MAMI. Texty napsali Jáchym Topol, Markéta Pilátová a Míša Kerousová, z nichž první dva jsou redaktoři Respektu.Deska obsahuje deset písní, jejichž styl charakterizuje sama Načeva jako Active Chillout. Jde o proud hudby vyzařující napětí a zvláštní klid zároveň. Album je mírně psychedelické a hodně hypnotické. Hudba nese na jednu stranu jasný rukopis Michala Pavlíčka, který se podepsal na šesti kompozicích (jeho rify a zvučnou kytaru), na stranu druhou je zde nepřeslechnutelný vliv hráčů na gramofony a elektroniku, kterými jsou DJ Five, DJ Side, Tim Wright nebo Karaoke Tundra. Nad tím vším se ladně vznáší sexy alt Moniky Načevy, který se skvěle pojí se všemi zvuky.

Protože Respekt a autoři tohoto projektu v čele s Monikou Načevou mají společnou hloubku a slabost jeden pro druhého, nelze ani nové CD oddělit od týdeníku Respekt. Od 8. 10. 2007 bude CD možné koupit na stáncích jako součást speciálního vydání týdeníku Respekt za 199 Kč. Po celý říjen bude CD za stejnou cenu 199 Kč k dispozici v e-shopu na stránkách www.respekt.cz. Od listopadu pak bude CD volně prodejné v distribučních sítích za 249 Kč.

Vydáním první desky z edice Respektu však spolupráce Načevy, Pavlíčka, DJ Five a Respektu nekončí. Kromě křtu, který proběhne středu 26. 9. 2007 od 20.30 v pražském Rock Café na Národní třídě za účasti všech protagonistů (CD pokřtí Jáchym Topol), připravují Respekt/D_Smack_U /Načeva/Pavlíček a DJ Five na začátek roku 2008 tříměsíční koncertní turné po městech České republiky. Vstupenky na křest (150,- Kč) jsou k zakoupení přímo v klubu.

Více info na:

www.michalpavlicek.cz
www.djfive.com
www.rockcafe.cz www.respekt.cz
www.myspace.com/dsmackupromotion


http://www.myspace.com/naceva

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist