Novinky

26.04.2007
WU–TANG CLAN TĚ ROZSEKÁ V T-MOBILE ARÉNĚ!

Koncert, o kterém se nám ještě před pár lety mohlo zdát jen v těch nejdivočejších snech. I tak by se snad dalo charakterizovat vystoupení Wu-Tang Clanu v rámci jednodenního Triumph indoor festivalu v pražské T-Mobile Aréně, který proběhne 17. července pod taktovkou D Smack U & Depo crew & Bbaráku.

Kromě zásadní multiplatinové party ze Staten Islandu, která do Prahy zamíří zcela kompletní a v plné síle (možná přijde i kouzelník, nebo
Cappadonna...?) zhruba v době, kdy by jí melo vyjít páté řadové album "8 Diagrams", se představí i domácí špička, jejichž jména si upřesníme později. Co se týče nákladu, do konce května jde o 450,- Kč, plus poplatky jednotlivých předprodejů. Pak už to bude ranec :-) Předprodej začíná v pátek 27.4.

Všichni ti Bobby Digitalové v Roxy, Geniusové v Edenu, Method Manové ve Veletržním paláci a Inspectah Deckové na Hip Hop kempu byli jen predkrm...i proto si nenech ujít hlavní chod naservírovaný od kapely, která v roce 1993 obrátila hip hop naruby. Nebo snad znáte nekoho jiného, kdo by mel v rapové branži na kontě více hitů?

Vstupenky na koncert je možno zakoupit v předprodejích síti Ticketpro, Tickestream a Ticketportal.

Začátek festivalu je ve 19:00.

http://www.myspace.com/wutang

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist