Novinky

23.03.2007
Prvními posluchači alba Dreamer skupiny Sunshine jsou lidé z MySpace

Kapela Sunshine, která už od svého vzniku vybočuje z domácí hudební scény, se odhodlala na české poměry k revolučnímu kroku. Nové album Dreamer obsahující jedenáct skladeb si budou moct jako první poslechnout návštěvníci jednoho z největších internetových serverů na světě.

Čtyři dny před oficiálním vydáním desky v České republice dávají Sunshine své album k poslechu svým fanouškům na MySpace, album bude staženo v den oficiálního vydání desky, tedy 26. března. „Je to vyseklá poklona a dárek všem, kteří v rámci virtuální komunity sledují, co se kolem Sunshine děje, reflektují to a komentují,“ říkají Sunshine. „Od 7. února, kdy jsme vyvěsili na MySpace první singl Top! Top! The Radio! si ho poslechlo k dnešnímu dni přes 16 000 lidí, což není v tuzemských podmínkách zanedbatelné číslo. Server MySpace nám posloužil už v době, kdy měl v Čecháh málokdo povědomí o tom, jak MySpace funguje a jaký má dopad,“ dodávají Sunshine.

Na komunikačním serveru, který využívají stovky světově proslulých kapel a interpretů k propagaci a komunikaci se svými fanoušky, mají Sunshine – www.myspace.com/sunshinetrash téměř čtyři tisíce zaregistrovaných přátel a jejich profil si prohlédlo už přes čtyřicet tisíc návštěvníků. Jsou tak nejposlouchanějšími českými muzikanty tohoto serveru.

K novému albu Dreamer vyjíždí kapela v České republice na turné Who Wil Raise The Rabbits? už 11. dubna.


http://www.myspace.com/sunshinetrash

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist