Novinky

31.07.2019
Thurston Moore, zakladatel Sonic Youth, se svým bandem představí v Praze album Spirit Counsel

Zakladatel, zpěvák a kytarista kultovních Sonic Youth Thurston Moore se po pěti letech vrátí do Lucerna Music Baru, aby společně se svou kapelou představil nové album Spirit Counsel. To vyjde 20. září na Thurstonově vlastním labelu Daydream Library Series. Vstupenky za 490 Kč (+ poplatky) v prodeji od pátku 26. 7. 10:00 na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků), na GoOut.cz a v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Na místě 590 Kč.

Nové album obsahuje skladby nahrané v letech 2018 a 2019 včetně epických skladeb jako Alice Moki Jayne, 8 Spring Street anebo Galaxies, což je symfonické dílo, které nahrávalo 12 muzikantů hrajících na dvanáctistrunné elektrické kytary.

Thurston Moore od 80. let, kdy založil Sonic Youth, patří mezi nejvlivnější osobnosti alternativní rockové scény. Se Sonic Youth nadchl celou jednu generaci rockerů a obrátil její pozornost k hodnotě experimentování. Časopis Rolling Stone ho v roce 2004 zařadil mezi 100 nejlepších kytaristů všech dob.

Moore v současnosti spolupracuje s mnoha významnými umělci a nahrává a vystupuje se svou vlastní kapelou Thurston Moore Group, kterou tvoří Deb Googe, Steve Shelley a James Sedwards. Kapela má už za sebou dvě společné nahrávky – The Best Day (2014) a Rock n Roll Consciousness (2017).

POZOR: EARLY SHOW! Klub se otevře v 18:00, koncert skončí ve 21:30.

Více info:

www.thurstonmoore.com
www.facebook.com/ThurstonMooreOfficial
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


https://www.musicbar.cz/program/thurston-moore-group-us/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist