Novinky

12.06.2019
V Praze se poprvé představí australská kytaristka a zpěvačka Courtney Barnett

Courtney Barnett představuje jeden z nejvýraznějších a působivých hlasů v indie rocku. Je to zpěvačka a písničkářka, která mísí pronikavé vidění světa s takřka devastujícím sebehodnocením. Její nezvyklé hudební struktury a nálady předznamenávají další budoucí úspěchy a fantastické koncerty prodchnuté feedbackovým vazbením jí získaly fanoušky na pěti světadílech. Do Prahy Courtney zavítá 5.září do pražského Lucerna Music Baru. Vstupenky za 540 Kč + poplatky od 10:00 pátku 14.června na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji pak na místě v den koncertu za 650 Kč.

Courtney Barnett získala celou řadu ocenění v rodné Austrálii, stejně jako nominace na Grammy a BRIT. Debutové album “Sometimes I Sit And Think, And Sometimes I Just Think” způsobilo malou senzaci a nadšené kritiky - Rolling Stone ji chválil jako “jednu z nejostřejších a nejoriginálnějších písničkářek současnosti - na jakékoliv úrovni a v jakémkoliv žánru.

Je vtipná jak Lena Dunham, je to dylanovský ninja slov”. V roce 2017 vychází skvělé album "Lotta Sea Lice”, introspektivní deska duetů s Kurtem Vilem, a její druhé sólové album “Tell Me How You Really Feel”.

Více info:

www.courtneybarnett.com.au
www.facebook.com/courtneybarnettmusic
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/courtney-barnett/eqqe/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist