Novinky

11.06.2019
Po loňském vyprodaném koncertu se po roce do Prahy vrátí Welshly Arms

Clevelandská šestice Welshly Arms, která svoji loňskou premiéru v Česku zvládla na jedničku a svůj koncert ve Futurum Music Baru bez mrknutí oka vyprodala, se po roce do Prahy vrátí. 19.listopadu vystoupí v Praze znovu, tentokrát v Lucerna Music Baru. Jako support přijedou kanadští The Glorious Sons, kteří loni vystupovali na strahovské Sedmičce. Vstupenky za 490 Kč + poplatky od 10:00 pátku 14.6. na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak v den koncertu na místě za 590 Kč.

Welshly Arms protkávají alternativní rok gospelem a bluesovým feelingem. Kapelu tvoří Sam Getz (zpěv, kytara), Brett Lindemann (klávesy), Jimmy Weaver (basa), Mikey Gould (bicí), Bri Bryant (zpěv) a Jon Bryant (zpěv).

Welshly Arms koncertují od roku 2013, projezdili mnoho koutů světa a v roce 2017 vydali své první EP s titulní průlomovou skladbou "Legendary", která získala zlatou desku v Německu a ve Švýcarsku. Na Spotify mají přes 47 miliónů streamů. Jejich skladby zazněly v reklamách na Miller, Hulu, NFL, Indian Motorcycles a pivo Beck's. Skladba "Hold On I'm Coming" zazněla v traileru na film Quentina Tarantina "The Hateful Eight.

Jejich loňské album s názvem "No Place Is Home" bylo nahráno v domě z devatenáctého století v Clevelandu. Každá místnost sloužila svému účelu - kytarám, klávesám, skládání, poslouchání desek a samozřejmě nahrávání.

"Texty jsou o tom, jak zvládnout tuhle těžkou dobu, jak se s někým spojit a vytvořit společné bezpečné místečko", říká Sam.

“No Place Is Home opravdu říká, jak milujeme hudbu," dodává Jimmy. "Přistupujeme k tomu jinak a jdeme na doraz. Jako kapela jsme fakt hodně vyrostli."

Singl "Legendary" z alba "No Place Is Home" byl jedním z nejhranějších songů loňského léta v Česku.

Více info:

www.welshlyarms.com
www.facebook.com/welshlyarmsband
www.theglorioussons.com
www.facebook.com/TheGloriousSons
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotions


https://goout.net/cs/listky/welshly-arms+support-the-glorious-sons/jmqe

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist