Novinky

29.05.2019
Futurum Music Bar přivítá v říjnu kapelu Sinkane

V dnešní době není těžké dostat vztek. Ale pravé odvahy je třeba k přetvoření vzteku v produktivní energii. Album skupiny Sinkane z roku 2017 nazvané Life and Livin' It ve vzteklé době vyšlo. V té době se Ahmed Gallab, člen Sinkane, černý americký muslim, rozhodl takto k hudbě přistupovat a svou novou desku Dépaysé tímto pocitem prodchnout. Jak se mu to podařilo, budou moc fanoušci poznat osobně na koncertě Sinkane 27.října ve Futurum Music Baru. Vstupenky za 390 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na www.futurum.musicbar.cz a v sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketmaster. Pokud se vstupenky nevyprodají v předprodeji, tak pak i na místě v den koncertu 390 Kč.

Dépaysé je francouzské slovo, které zhruba znamená “vyhnání člověka z jeho přirozeného prostředí.” Dezorientovaného člověka bez domova. Gallab přiznává, že je mu právě tento pocit blízký.

Americká skupina Sinkane je tvořena hudebníky z celého světa – Gallab je ze Súdánu, kytarista Jonny Lam z Číny, klávesistka Elenna Canlas z Filipín, bubeník Chris St. Hilaire z Trinidadu a basák Michael “Ish” Montgomery je černý Američan.

Dépaysé je příběhem cesty imigranta v éře vlády Donalda Trumpa. Hudba je hlasitá a syrová, plná energie - rock & roll, funk, pouštní blues, psychedelická africká hudba i dancehall.

V hudbě Sinkane slyšíme ohlasy Sly Stone, Fela Kutiho, George Clintona a Boba Marleyho, východoafrické hudby (např. Dur Dur Bandu ze Somálska, Mulatu Astatkeho z Etiopie a Mohammeda Wardiho ze Súdánu). Je to hudba k tanci, k snění, lásce, jednotě se světem, a vědomí, že nejsme na tomto světě osamoceni.

Více info:

www.sinkane.com
www.facebook.com/SinkaneRa
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/sinkane/enoe/?fbclid=IwAR1R-29L3v_TNhBdLyKAbFRkxI0SpsBiYfQViUMv1jl3fH4oU

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist