Novinky

10.05.2019
Nashvillské country hvězdy Home Free na březen ohlásili koncert v Praze

Nashvillská vokální kapela Home Free, která fanouškům zprostředkovává a cappella slavné country hity, dnes oznámili turné, které přivezou také do Prahy, kdy 9.března 2020 dorazí v rámci "Dive Bar Saints World Tour" do Lucerna Music Baru. Bude to druhé vystoupení Home Free v Praze, jejich premiéra byla několik měsíců předem beznadějně vyprodaná. Vstupenky za 540 Kč + poplatky od 10:00 hodin 17.května na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 650 Kč.

Vokální countryoví baviči Home Free prodali celkem přes 350 000 svých alb, absolvovali velká turné, mají přes sto milionů audio streamů a přes 291 milionů zhlédnutí na YouTube. “Fanoušci country music’ je zvolili nejoblíbenější a cappella skupinou” (Taste of Country). Home Free natočili deset alb, do Top 10 se dostala TIMELESS, FULL OF (EVEN MORE) CHEER, FULL OF CHEER, COUNTRY EVOLUTION a jejich průlomové album CRAZY LIFE (2014), které se dostalo na #1 na iTunes Country chart a na #4 celkově po jejich vítězství na The Sing-Off v NBC. Velké chvály se jim dostalo v Perez Hilton, Country Living, FOX & Friends, Rolling Stone, a AXS.com, které uchvátilo jejich nebesky harmonické podání hitů od umělců, jako jsou John Mayer, Blake Shelton, Keith Urban, Maren Morris, The Oak Ridge Boys a dalších.

Poprvé za svou úspěšnou kariéru tato vokální country senzace jménem HOME FREE vydává album nabité původními skladbami na svém labelu. Nese název DIVE BAR SAINTS a obsahuje deset skladeb v podání členů kapely AUSTINa BROWNa (vysoký tenor) a TIMa FOUSTa (bas), kteří se na písních podíleli. Album vyjde 26.července.

“Čekali jsme s vydáním alba DIVE BAR SAINTS na zvláštní příležitost" říká Foust. “ Na těch písničkách jsme se podepsali my dva a jsme navíc schopni desku vydat na našem vlastním labelu – na tohle album jsme pěkně pyšní!.“

Tenor Rob Lundquist dodává: “Už se nemůžeme dočkat, až tyhle nové věci uslyší naše publikum po celém světě.”

Předešlé album TIMELESS (2017) vyšplhalo na druhé místo Billboard Top Country Albums chart – tohle album je debutem populárního kvintetu na svém nezávislém labelu Home Free Records, v distribuci The Orchard.


Více info:

www.homefreemusic.com
www.facebook.com/homefreevocalband
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/home-free/uine/?fbclid=IwAR351sv269Eq39czd7XOtmcVi-DveQEv0jUylu9Tl6VHvlG

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist