Novinky

08.05.2019
Koncert One OK Rock se přesouvá do Lucerna Music Baru, večer otevře Dan Lancaster

Koncert japonské rock-popové kapely One OK Rock, který byl ohlášen na 20.května do pražské Lucerny, se z produkčních důvodů přesouvá do Lucerna Music Baru. Fanoušci si tak vychutnají hudebníky z bezprostřední blízkosti.

Kapela současně zkompletovala line-up, kdy před One OK Rock a dříve oznámenými Anterost vystoupí britský hudebním a producent Dan Lancaster.

LINE UP:

19:00 - otevření klubu / doors
19:30 - Dan Lancaster
20:10 - Anteros
21:10 - One OK Rock


Dan Lancaster napsal, natočil a smíchal za poslední dva roky celkem 8 songů, které se objevily na Radio 1 A-Listed. Kromě One OK Rock, se kterými dělal na jejich albu, spolupracoval také s Blink 182, 5 Seconds Of Summer, Bring Me The Horizon, Avril Lavigne, One OK Rock, Lower Than Atlantis a Don Broco. Jím produkované nahrávky získaly několik platinových a zlatých alb a obsadili 1. místa žebříčků ve Velké Británii, Spojených státech, Japonsku, Kanadě a Austrálii. Podílel se na nahrávkách s více než 800 miliony streamů na Spotify. Kromě spolupráce s jinými umělci Dan pracuje na svém vlastním projektu Raw Kingdom. Byl nominován na Producenta roku 2017 a 2018 Heavy Metal Awards.

https://goout.net/cs/listky/one-ok-rock+support-anteros/nbce/?fbclid=IwAR1rzUO3DgK3X1_uR9wDnmbYHYvr-

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist