Novinky

04.04.2019
Dívčí hip-hopové duo Oshun plánuje koncert ve Futuru

OSHUN je nezávislé hiphop / soulové duo a zvuková manifestace Afrofuturismu. Používá digitální a akustické zvuky, tvrdé bicí a basy a ambientní harmonické struktury. OSHUN se spojují s duchem svých předků ve snaze představit pro všechny sladší budoucnost. Praze ji představí 12.června ve Futurum Music Baru.

Vstupenky za 420 Kč + poplatky na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Tickeportal. Na místě v den koncertu 490 Kč.

Od vydání své debutové mixtape ASASE YAA v roce 2015 OSHUN upoutaly pře 150 000 fanoušků na Youtube (youtube.com/oshun), Instagramu (@oshun) a Facebooku (facebook.com/oshuniverse). Chválily je mimo jiné časopisy jako Rolling Stone, The FADER, Viceland, Huffington Post, NPR, Essence a Vogue. Vystoupily v USA a Brazílii, přestože stále studovaly na NYU v New Yorku. Byla to skvělá pouť a po absolvování univerzity tyto bohyně zahajují novou kapitolu své kariéry. OSHUN jsou připraveny vydat své debutové album seriálu “bittersweet” doprovázené působivými vizuáliemi a dvouměsíčním turné po USA, Kanadě a Evropě.

Více info:

www.oshuniverse.com
www.facebook.com/OSHUNIVERSE
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://futurum.musicbar.cz/program/oshun/?fbclid=IwAR2nz0tRVmaC_WdoCK76P38TnBDvmog0tqRY8wArDBm7xAD2

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist