Novinky

05.07.2018
Public Service Broadcasting se po roce vrati na misto činu

Public Service Broadcasting se přesně po roce vracejí na místo činu. 16.listopadu opět vystoupí ve Futurum Music Baru, kde odehráli koncert k aktuálnímu a kritikou velmi oceňovanému albu Every Valley již loni. Vstupenky budou v předprodeji od 10 hodin 11.července na webu www.futurum.musicbar.cz, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), dále na www.goout.cz a v předprodejích Ticketmaster a Ticketportal za 360 Kč + poplatky. Na místě v den koncertu pak za 450 Kč. Na Ticketmaster a Music Glue budou vstupenky eklusivně již od 9.7.

Every Valley dosáhlo až na 4. misto albového žebříčku v UK a nedávno Public Service Broadcasting absolvovali show v prestižní Royal Albert Hall, která se vyprodala během několika hodin. Po tomto úspěchu oznámil, že na podzim navštíví 12 zemí, včetně návratu do Berlína, Říma, Paříže, Barcelony, ale i Prahy.

Když už mluvíme o pokračovaní turné, J. Willgoose, Esq. řekl: "Jsme opravdu rádi, že dostaneme šanci vrátit se zpět do Evropy, abychom celou cestu týkající se Every Valley dokončili. Návrat do míst jako Amsterdam, Praha, Madrid a Stockholm a přidání nových měst, jako je Lipsko, Stuttgart a Malmö, dělají z našeho turné vzrušující cestu - opravdu se mo těšíme."

Více info:

www.publicservicebroadcasting.net
www.facebook.com/PUBLICSERVICEBROADCASTING
www.futurum.musicbar.cz
www.facebook.com/futurum
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

https://goout.net/cs/listky/public-service-broadcasting/cbqc

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist