Novinky

02.07.2018
Kodaline Praze nahradí zrušený koncert z loňského listopadu

Irská kapela dříve známá jako 21 Demands vystupuje pod názvem Kodaline od roku 2012, od kterého uvedla na hudební trh dvě alba. Na třetím právě intenzivně pracuje, což byl také důvod přeložení celého evropského turné, které měla absolvovat na podzim loňského roku a jež zahrnovalo i vyprodaný koncert 25. listopadu v Lucerna Music Baru, kde už vystoupili také v roce 2016. Nový termín koncertu je stanoven na 16. října 2018 na stejné pódium. Vstupenky za 590 Kč + poplatky na webu a pokladně Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal od 11.hodin 4.července. Na místě v den koncertu za 690 Kč. Vstupenky zakoupené na zrušená koncertu 25.11.2017 zůstávají v platnosti!


“Tvrdě na třetím album pracujeme a nemůžeme být pyšnější na to, co jsme zatím vytvořili. Moc vám děkujeme za podporu, které se nám od vás celá léta dostává. Víme, že máme nejlepší fanoušky na světě a chceme vám nabídnout opravdu to nejlepší. Už se nemůžeme dočkat, až vám nové nahrávky zahrajeme” vzkázala na podzim svým příznivcům kapela, která byla za své předchozí počiny In A Perfect World (2013) a Coming Up For Air (2015) nominována na ceny MTV i BBC.


Zpěvák a kytarista Steve Garrigan a kytarista Mark Prendergast vyrůstali ve Swords v Dublinu a znali se od dětství. Chodili spolu do střední školy v Colaiste Choilm ve Swords, kde se účastnili mnoha soutěží hudebních skupin. Někdy v té době se k nim připojuje bubeník Vinny May a v lednu 2012 je doplnil hráč na basovou kytaru Jason Boland z Celbridge v County Kildare..


Kvartet vydal své debutové The Kodaline EP v září 2012 v produkci Philipa Magee. "All I Want" vybral DJ Fearne Cotton z BBC Radio 1 jako desku týdne, zazněla i v seriálu Grey's Anatomy. V prosinci 2012 BBC ohlásilo nominaci Kodaline v Sound of 2013. V následujícím roce kapela vydává svůj debut, album In a Perfect World. Z alba In a Perfect World vzešly čtyři singly - "High Hopes", "All I Want", "Love Like This" a "Pray", stejně jako sedm nových písniček. .


V prosinci 2014 skupina ohlásila své druhé album Coming Up for Air a na YouTube vydává skladbu "Honest" o pár dní později následovanou písní "Unclear". Album, které vyšlo v únoru 2015, v UK Albums Chart dosáhlo čtvrtého místa a skladby "The One" a "Honest" se obě dostaly do britské singlové Top 40.


15.června kapela vydala svůj první singl z připravovaného alba s názvem Shed a Tear. Nové album pojmenované Politics of Living vyjde 10. 8.


Více info:

www.kodaline.com
www.facebook.com/kodaline
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion


https://goout.net/cs/listky/kodaline/edlc/

↑ Nahoru © 2002–2015  D_SMACK_U PROMOTION, code & redesign by kornout TOPlist